Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

V Petřvaldu se děti nenudí

V Petřvaldu se děti nenudí

2.6.2017

Z programu Srdcovka jsme letos opět podpořili Sdružení rodičů při Základní škole v Petřvaldu. Patronem projektu je pan Daniel Bureš a společně s dalšími rodiči pořádají pro děti různé aktivity a radovánky.

Letos přípravný tým vymyslel úplně jinou zábavu, než tomu bylo v předchozím roce. Zatímco vloni jsme si byli zasportovat na Sportovním dětském dni, letos jsme se šli podívat na účastníky Talentmánie.

V průběhu celého dopoledne se postupně vystřídali talenti od nejmladších po ty nejstarší žáky školy. Děti tancovaly, zpívaly, hrály na hudební nástroje, čarovaly, předváděly umění s balonem a mnoho jiného. My jsme se byli podívat na ty nejmenší a musíme říct, že nás velmi překvapilo, jak moc talentovaných hvězd jsme měli možnost vidět. Trochu nás i mrzelo, že jsme nemohly zůstat až do konce.

Pro nás to každopádně bylo velmi příjemné ráno, plné úsměvů a dobrých lidí. Těšíme se na další takové projekty a doufáme, že jich bude mnoho.

 

tým nadace 

Dárci

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012