Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

Ohlédnutí za víkendem

12.7.2016

Uběhlý víkend byl velice akční. Za podpory naší Nadace proběhlo v termínech od 8. 7. do 9. 7. 2016 hned několik zajímavých a zároveň úspěšných akcí.
Pátkem zněla příjemná rocková hudba v podání Lázeňských šviháků v areálu Lodiček Iniciativy Dokořán v Karviné. A na vlnách hudby se na lodičkách pokračovalo i v sobotu party v Retro stylu při gramofonových deskách.

Sobota nebyla jen o hudbě, ale především o sportu. Karvinou rozpohyboval atletický oddíl TJ Jäkl už 12 ročníkem Městského běhu Karvinou, protentokrát spojenou s mistrovstvím ČR veteránů v silničním běhu. Nejstaršímu běžci bylo 89 let a uběhl celou 11 km dlouhou trasu.

Ve Frýdku-Místku se hýbali především hasiči a hasičky ze 45 družstev dobrovolných Hasičů. Bojovalo se již po třetí o Velkou cenu Frýdku-Místku a poháry Nadace OKD. Za ženy zvítězily hasičky z obce Albrechtice a pohár pro mužské družstvo zůstal hasičům z Frýdku.

My v Nadaci se těšíme z toho, jak jsou akce úspěšné. Přejeme všem, aby i další projekty byly minimálně tak vydařené jako ty, kterých jsme se dosud zúčastnili. Vice informací o akcích najdete také na nadačním facebooku.